fototapeta druk

Wystrój wnętrza to dziedzina, w której każdy detal ma znaczenie. Podczas aranżowania pomieszczeń, warto zwrócić uwagę na małe elementy, które mogą dodać przytulności. Jednym z takich detali są eleganckie naklejki ścienne.

Naklejki ścienne to elementy, które możemy przykleić na ścianie za pomocą dołączonego kleju. Dostępne są one w różnych kształtach, wzorach, tekstach 2D lub nawet 3D. Dzięki nim możemy codziennie oglądać swój ulubiony cytat, czy motyw, który motywuje nas w życiu.

Wprowadzenie naklejki do wnętrza może mieć duży wpływ na jego ogólny wygląd. Gdy salon jest duszą domu, to ważne jest, żeby był on przyjazny dla oka. Dzięki naklejkom możemy odmienić wygląd pomieszczenia, nadać mu nowy charakter oraz przyjemniej spędzać czas.

 

Istnieją różne typy naklejek, najbardziej popularne to: welurowa oraz zwykła foliowa. Naklejki welurowe są grubsze i mają aksamitną fakturę, natomiast foliowe lepiej sprawdzają się na gładkich powierzchniach. W zależności od nasłonecznienia pomieszczenia, możemy wybrać naklejki matowe lub błyszczące. Dodatkowym typem naklejki jest samoprzylepna tkanina poliestrowa o gramaturze 280g doskonale nadaje się do wielokrotnego przyklejania i odklejania. Jedną z jego zalet jest to, że po odklejeniu nie pozostawia śladów kleju (easystick). Polecany jest do wykonywania aplikacji umieszczanych na ścianach, meblach i drzwiach. Służy jako tapeta, którą można usunąć bez uszkodzenia powierzchni. Idealnie nadaje się do produkcji kolorowych naklejek do pokoi dziecięcych, żłobków, przedszkoli lub jako dekoracja pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Jest to materiał zalecany do druku w technologii HP Latex, który oferujemy.